Listopad 2008

Dnešek - 30.11. 2008

30. listopadu 2008 v 20:57 | Terez |  Aktuálky
Dneska se toho stalo tolik že nevím od čeho začít... Tak jako první dobrá zpráva, vyšel nový Upířích polibků, teším se až si ho půjdu do knihkupectví koupit:-) Ráno jsem se taky dokoukávala na film CASSHERN, byl vážně užasnej všem doporučuji! Ale nechápu proč na obalu bylo napsané Necenzurovaná verze, když to žádnej horor nebyl XD ale co už:-) Byli tam dva krásný kluci/chlapi *in love* jeden bělovlasí a jeden černovlasí. No ty byste museli vidět:D :-) Další zpráva se týká blogu. Určitě jste si všimli když jste jeli trochu dolů blog byl promazán. Bohužel nevěděla jsem co je Sasanka 14 zač a tak jsem ji na blog přijmula a ona promazala blog nedokázala jsem jí říct ne. Jsem vážně slabá osoba a tam bych byla ráda kdyby se vemě nikdo nijak nevyžíval... Blokla jsem jí komentáře a heslo bylo Polly a Bančou změněno. No odejdeme od této zprávy ještě teď mě tohle mrzí... ale jsem ráda holky že jste mě pochopili. Jdu na poslední zprávu co jsem vám chtěla říct:-) Na všechny zvás už určitě taky dopadá vánoční nálada a tak jsem se rozhodla blog "vánočně" spestřit:-) Zítra nebo pozítří se tu oběví ¨vánoční design a taky nová soutěž do které se budte moci přihlásit. Bude s vánočním motivem, doufám že se vás přihlásí co nejvíce:-) A taky děkuju moc Aranel a Radce že poslali simky do komixu, do vánoc určitě bude úvod a možná i první díl:-)

1. Série Downloadů - Jídla

30. listopadu 2008 v 20:41 | Terez |  Downloads
Tak Nanovo první série downloadů:-))
Vypadá to že jsem tu nakonec sama...

24. listopadu 2008 v 19:05 | Terez |  Aktuálky
Tak jsem nakonec zjistila že na tomhle blogu pracuji už jen já *aspon to tak vypadá*. Vůbec nevím co by se stímhle blogem stalo kdybych sem vpravý čas nepřišla. Majitelky už všechny odpadli i když Bančá asi trochu nerada ale nemohla za to protože jí pořád nefungovalo TS 2... což je škoda. Jinak moc prosím zkuste se ještě kouknout na tenhle článek byla bych ráda kdyby se někdo přihlásil:-) Není přeci těžké vytvořit nějakou simku, zabalit ji a s fotkou poslat nebo snad ano?:/ Já si myslím že ne. Samozdřejmě vás do toho nenutím, jen ten kdo chce může svou simku poslat. Více si můžete přečíst tom článku. No a taky jste si určitě všimli nového designu, je takový do fialové barvy, měla jsem v plánu udělat zimní, ale na to je ještě dost času, určitě v prosinci tu bude. Dlouhé kecání nemá určitě nikdo moc rád, tak já se nebudu snažit tu plodit nějaké nesmyslné texty a budu končit xD *radši* A ještě.. jak jste se dneska měli ve škole bobci??oufám že na čtvrtletí nikdo nepropadá i když se to dá ještě zlepšit, ale i tak. Tak se zaím mějte a myslete na to *casting* co nejdříve se lidé přihlásí tím dříve tu bude nový komix a spousta zábavy!:-)

Soutěž u Radky - Miss Sims

23. listopadu 2008 v 16:37 | Terez |  Reklamy na Reality show
U Radky našeho nového esbéčka právě probíhá přihlašování do soutěže Miss sims. Určitě se do ní nezapomeňte přihlásit. Určitě už tuhle soutěž znáte a tak nemůsím nijak obkecávat o co se v ní jedná. Přihlášku můžete najít TU I já se do ní budu hlásit tak su zvedavá co bude za konkurenci:-)

** Casting do sims Komixu **

23. listopadu 2008 v 12:44 | Terez
O víkendu jsem tak trochu přemýšlela a napadlo mě, abych já nemusela nijak tvořit postavy, rozhodla jsem se udělat takový Casting. Je jedno kolik se vás přihlásí, čím víc tím líp:-) A pokud se teda nikdo nepřihlásí, tak budu muset teda utvořit postavy sama... Ještě moc nevím jaký žánr komixu bych udělala, ale snad mi můžete trochu pomoci a hodit nějaký ten návrh:-) Do komentáře mi taky ještě přišel návrh na soutěž Miss Sims 2, myslím že ta soutěž by se určitě mohla v blízké době uskutečnit:-) Teď se ale vrátím ke Castingu. Přihláška by měla vypadat nějak takhle:
  1. Jméno a přijmení:
  2. Muž/Žena
  3. Kolik jí je let:
  4. Něco o ní:
  5. Fotka:
  6. Jako poslední bod je že simku zabalíte a pošlete mi ji na e-mail ladyxa@seznam.cz
Sem zvědavá jestli se toho někdo chytne, ale doufám že ano. Můžete přihlásit jak dítě tak teenagera, dospělého a nebo starého člověka. Na vzhledu postavy nezáleží ani na tom že bude tlustá apod... :-)

TS2 Sídla a zahrady - Ofic. Trailer

21. listopadu 2008 v 9:57 | Terez
Tedkom jsem moc aktualiti okoli sims moc nesledovala, ale znova se do toho dám. Teďkom jsem u našeho jednoho esbéčka oběvila tenhle trailer a myslím si že by tu neměl chybět :-) Nejvíce mě z toho videa zaujali ty dvojí schody, ty jsou uplně boží *_* Jen doufám že brácha si najde čas a astáhne mi to :-) A jak jste na tom vy, líbí se vám taky tenhle datadisk?

Opravdu povedené obrázky z TS

21. listopadu 2008 v 9:47 | Terez
Pokoušela jsem vybrat z galerie to nejlepší, tak tady jich pár máte:-)

Terez se vrací! :-)

20. listopadu 2008 v 21:09 | Terez
Ahojte lidičky! Možná si mě někteří zvás pamatujete jak jsem tu kdysi jak tu ještě byla Luc.cy bívala webmiss. Děkuju moc holkám že mě vzali zpátky. Možná byla i chyba že jsem v tu dobu odešla. A doufám že i nějaké lidičky potěším jako např Aranel :-) *Chybela si mi* Zase tu odemě budou přibívat články a vymyslím nějaký nový komix. Prozatím to je vše mějte se zatím Bobci :-*